Відеоогляди

Cплит-система Midea BreezeleSS+

Новітня прогресивна серія побутових спліт-систем Midea BreezeleSS + на новому озонобезпечному фреоне R32. У кондиціонерах серії Midea BreezeleSS + розробники використовували три унікальних розробки, позначених трьома S: Speed ​​(швидкість), Soft (комфорт), Surround (об'ємна прохолода). Швидкість охолодження забезпечується надвисокої частотою роботи компресора, високою швидкістю обертання вентилятора і широкими (70 мм) перфорованими наноотверстіямі жалюзі внутрішнього блоку. Все це дозволяє кондиціонеру BreezeleSS + знизити температуру в приміщенні за 40 секунд. Внутрішній блок забезпечує підвищений комфорт користувачів за рахунок особливого дизайну дефлектора (жалюзі), і це головна відмітна особливість даної моделі. Повітря в приміщення подається через 7928 отворів у формі пісочного годинника під різними кутами. Вони одночасно розширюють повітряний потік, прискорюють і розбивають його на цівки, роблячи неймовірно приємним. BreezeleSS + перевертає уявлення про кондиціонування, перетворюючи процес охолодження в унікальні відчуття. Крім того, BreezeleSS + - перший кондиціонер, який додатково подає повітря і з бічних поверхонь блоку, таким чином приміщення охолоджується швидше і рівномірніше.

Midea Atom Series Mini VRF

Особливості Mini VRF Midea Atom Series:

  1. Групповий контроль (максимум для 9 вн.блоков).
  2. Максимальне зручність використання простору.
  3. Можливість використання довгих трубопроводів для гнучкої установки.
  4. Можливість настройки недельного графіка роботи.
  5. Хмарне керування.
  6. Централізоване керування.

 

Midea GAIA - це кондиціонер, натхненний природою

Нова серія кондиціонерів Midea GAIA - вибір для тих, кому потрібне справжнє свіже повітря, схоже на природне, економічна та тиха робота, сучасне управління через інтернет.
Внутрішній блок оснащений інноваційною системою повітрообміну OxygenFresh, функцією I-Clean, технологією Breezeless та іншими цікавими інтелектуальними та енергозберігаючими функціями, що забезпечують виняткову природність та свіжість повітряя.

Midea V6R

Тритрубна система кондиціювання з рекуперацією тепла Midea V6R

Midea серія Xtreme

Midea Xtreme народжений щоб бути іншим

VRF Midea V6 Series

 Відео-огляд VRF Midea V6 Series

VRF V4 Plus R series Heat Recovery

Системи V4 Plus R (Heat Recovery) нового покоління відносяться до елітних VRF систем кондиціонування з найвищим рівнем комфорту.

Іінсталяція Midea Diagnosis software (MCAC- DIAG - B)

У ролику показаний процес інсталяції на ПК програмного забезпечення Midea Diagnosis (MCAC-DIAG-B)

Інверторний тепловий насос для басейнів ESG-Inv серії M

Знайомтеся з останнім рішенням Midea для отримання енергії з нульовим викидом вуглецю – інверторним тепловим насосом для басейну ESG-Inv серії M, призначеним для підтримки оптимальної температури води у вашому басейні, є ефективною та потужною системою, яка працює на основі інтелектуальної технології. Завдяки інтелектуальній платформі IoT і численним функціям захисту цей тепловий насос забезпечить надійну роботу за низьких витрат на обслуговування. Дивіться зараз, щоб надихнутися!

Кондиціонер Midea серії Mission

Спліт система Midea серії Mission