Midea в Україні

Midea in Ukraine

Компанія "Мірконд" заснована в 2002 році і з тих пір є ексклюзивним дистриб'ютором кліматичної побутової та промислової техніки міжнародного холдингу Midea (КНР) в Україні. Midea - це, на сьогоднішній день, один з найбільших світових виробників кондиціонерів та систем кондиціонування в світі.
Фірма активно розвивається і представляє широку лінійку продукції Midea в Україні. На ринку побутових кондиціонерів наша компанія працює вже більше 16 років, і починаючи, з 2007 року активно просуває комерційні та промислові кондиціонери, на даний момент йде організація мережі сервісних центрів.
Компанією системно поставляються в Україну і присутні на складі високоефективні мультизональні системи кондиціонування MDV останніх поколінь. На особливу увагу заслуговує широка по потужності лінійка фанкойлів та чиллерів. На складі в Україні доступні модульні чиллери на базі компресорів Copeland, з можливістю об'єднання в групу потужністю до 1480 кВт. На замовлення нашою компанією можуть бути поставлені гвинтові чиллери на базі компресорів Bitzer, та чиллери з відцентровими компресорами потужністю від 1,2 до 7 МВт.
Завдяки багатому досвіду та кваліфікації співробітників, наша компанія займає гідне місце на ринку України - пропонована продукція широко відома і затребувана в різних сегментах. Дилерська та клієнтська база складається як з давно співпрацюють з нами компаній, так і знову приєднався до неї компаній, які довіряють якості та ефективності пропонованої нами техніки.

Для більш об'ємною і швидкої підтримки покупців, у найближчі місяці будуть підписані контракти з регіональними сервісними центрами у великих містах, які забезпечуватимуть гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції «MIdea».
Ми сподіваємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво з усіма нашими клієнтами і покупцями!