Заява про авторське право

Будь-які товарні знаки, фірмові найменування, назви продуктів, назви та авторські права, що використовуються на midea.com.ua є товарними знаками, фірмовими найменуваннями, назвами продуктів або авторськими правами їхніх власників.

Якщо не надано дозволу «МИРКОНД» чи ТОВ «МИРКОНД» в зв'язку з використанням будь-якого з них, то таке використання може розглядатися як порушення прав власника.

Ви можете отримати доступ і переглядати вміст цього сайту та може отримувати і відображати зміст, включаючи текст, фотографії та інші зображення і звук, з сайту на екран комп'ютера та/або роздруковувати окремі сторінки та/або зробити необхідну кількість ксерокопій і/або зберігати вміст в електронному вигляді на локальному жорсткому диску комп'ютера для особистого, тільки для внутрішнього використання, або для некомерційного використання, який не завдає шкоди компанії «МИРКОНД». Ви також погоджуєтесь не адаптувати, змінювати або створювати похідні роботи від будь-якого вмісту ideaaircon.com.ua, за винятком некомерційного використання, яке не завдає шкоди компанії «МИРКОНД». Будь-яке інше використання вмісту ideaaircon.com.ua вимагає попереднього письмового дозволу від «МИРКОНД» чи ТОВ «МИРКОНД» (Україна).