Відеоогляди

Cплит-система Midea BreezeleSS+

Новітня прогресивна серія побутових спліт-систем Midea BreezeleSS + на новому озонобезпечному фреоне R32. У кондиціонерах серії Midea BreezeleSS + розробники використовували три унікальних розробки, позначених трьома S: Speed ​​(швидкість), Soft (комфорт), Surround (об'ємна прохолода). Швидкість охолодження забезпечується надвисокої частотою роботи компресора, високою швидкістю обертання вентилятора і широкими (70 мм) перфорованими наноотверстіямі жалюзі внутрішнього блоку. Все це дозволяє кондиціонеру BreezeleSS + знизити температуру в приміщенні за 40 секунд. Внутрішній блок забезпечує підвищений комфорт користувачів за рахунок особливого дизайну дефлектора (жалюзі), і це головна відмітна особливість даної моделі. Повітря в приміщення подається через 7928 отворів у формі пісочного годинника під різними кутами. Вони одночасно розширюють повітряний потік, прискорюють і розбивають його на цівки, роблячи неймовірно приємним. BreezeleSS + перевертає уявлення про кондиціонування, перетворюючи процес охолодження в унікальні відчуття. Крім того, BreezeleSS + - перший кондиціонер, який додатково подає повітря і з бічних поверхонь блоку, таким чином приміщення охолоджується швидше і рівномірніше.

Midea Atom Series Mini VRF

Особливості Mini VRF Midea Atom Series:

 1. Групповий контроль (максимум для 9 вн.блоков).
 2. Максимальне зручність використання простору.
 3. Можливість використання довгих трубопроводів для гнучкої установки.
 4. Можливість настройки недельного графіка роботи.
 5. Хмарне керування.
 6. Централізоване керування.

 

Midea GAIA - це кондиціонер, натхненний природою

Нова серія кондиціонерів Midea GAIA - вибір для тих, кому потрібне справжнє свіже повітря, схоже на природне, економічна та тиха робота, сучасне управління через інтернет.
Внутрішній блок оснащений інноваційною системою повітрообміну OxygenFresh, функцією I-Clean, технологією Breezeless та іншими цікавими інтелектуальними та енергозберігаючими функціями, що забезпечують виняткову природність та свіжість повітряя.

VRF Midea V6 Series

 Відео-огляд VRF Midea V6 Series

VRF V4 Plus R series Heat Recovery

Системи V4 Plus R (Heat Recovery) нового покоління відносяться до елітних VRF систем кондиціонування з найвищим рівнем комфорту.

Кондиціонер Midea серії Mission

Спліт система Midea серії Mission

Кондиціонери Midea Ultimate Comfort

Компанія Midea приступила до виробництва спліт систем на новому озонобезпечному фреоне R-32 - DC-інверторний кондиціонер серії Ultimate Comfort.

Дана серія розрахована на преміальний сегмент споживачів. Внутрішні блоки випускаються в білому і золотистому кольорах, дизайн блоків незвичайний та дуже привабливий.

Перфорований дефлектор Silky Cool ( «шовкова прохолода») розбиває потік повітря з блоку Ultimate Comfort на сотні маленьких потоків та під широким кутом поширює їх по приміщенню. Завдяки цьому повітря поширюється з рівномірно невисокою швидкістю по всьому приміщенню. Навіть перебуваючи поблизу кондиціонера, користувач не відчує повітряного потоку і буде перебувати в комфортних умовах. Додатково можна придбати Wi-Fi-модуль та керувати кондиціонером зі смартфона через інтернет.

У лінійці Ultimate Comfort проводиться дві моделі з технологією Inverter Quattro продуктивністю 2,64 кВт (9000BTU) та 3,5 кВт (12000BTU). Показник сезонної енергоефективності даної серії досягає значення 8,2. Енергоспоживання має клас «А +++».

Кондиціонери серії Blanc

 • Холод / тепло
 • Інноваційний дизайн блоку
 • Функція «Super Cool 17C»
 • Тихий режим для комфортного сну
 • Гідрофільні покриття теплообмінника
 • Плавний повітряний потік
 • Самодіагностика
 • Авторестарт
 • Датчик температури на ПДК
 • Самоочищення теплообмінника
 • фільтри:
  • High Density
  • Сold Catalyst
 • режим ПДК «Favorite mode»

Налаштування WIFI кондиціонерів samurai

Інструкція по роботі з програмою підбору фанкойлів MDV

Огляд кондиціонерів серії Blanc MSMA-09H(D)RN1

Огляд кондиціонерів серії Blanc on-off and DC-inverter