Кондиціонер Midea MTI DC MTI-24FN1DO /MOU-24FN1-QD0

MTI-24FN1DO
MTI-24FN1DO
Midea MOU-24FN1-QD0
Midea MOU-24FN1-QD0

Рекомендована ціна

56 850,-грн.

Основні функції

3-minute protection feature
Anti-Cold Air function
Anti-corrosion coating of the heat exchanger
Auto-unfreezing
Effective drainage
Fresh Air
Low noise level
Night Mode
Refrigerant Leakage Detect
Self-diagnosis function
Small height of the housing
Turbo mode
Built-in drain pump
The central group control panel
WiFi Module
Wired Remote Control
Ionizer

Діапазон робочих зовнішніх температур

Режим охолодження
- 15
... + 50 °C
Режим обігріву
- 15
... + 24 °C

Eurovent Certified

Дана модель напівпромислової спліт-системи успішно пройшла випробування на відповідність ряду технічних параметрів, згідно нормативів Eurovent.

Цей факт підтверджує високу якість продукції та повну відповідність очікуванням клієнтів у всьому світі, оскільки компанія виробляє кондиціонери для всіх основних світових ринків, пропонує продаж та сервісну підтримку через свою дистриб'юторську мережу на всіх континентах. Тільки найвідоміші і популярні світові виробники кондиціонерів надавали свою продукцію для сертифікації в лабаратории Eurovent, які ретельно аналізують цілий спектр характеристик і проводять критичні набори випробувань на відповідність заявленим заводом параметрам пристроїв.

  Технологія

  Blue Fin

  Блакитне покриття оребрення теплообмінника - Захист від корозії. Спеціальне антикорозійне покриття теплообмінника, що захищає від атмосферних явищ і впливів агресивного зовнішнього середовища. Може відрізнятися кольором (мати блакитний, зелений, золотий або не мати кольору взагалі (прозорий лак).

  Silence

  Режим "Тиша" - кондиціонер знижує оберти вентилятора внутрішнього блоку до мінімальних, при цьому рівень шуму роботи кондиціонера так само знижується.

  Sine-Wave Inverter

  Технологія 180° -градусного хвильового инверторного перетворення - керуюча напруга без «імпульсних» ефектів (усувається ступенчатость синусоїди).

  У порівнянні з стандартним 120° струмом прямокутної форми надає наступні переваги:

  1. Можливість роботи при більш широкому діапазоні живлячої напруги і частоти струму.
  2. Велику енергоефективність та енергозбереження.
  3. Більш м'який старт, нижче шум і вібрації.
  4. Великі можливості управління.

  Алюмінієвий теплообмінник з гідрофільним покриттям

  Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

  Виявлення витоку холодоагенту

  Виявлення витоку холодоагенту – електронна функція, яку здійснює головний модуль керування та самодіагностіки кондиціонера. Датчик температури хладогенту, що встановлений на випарнику, визначить момент «перегріву» хладону на вході у випарник, та процесор висвітить код аварії «Ес» на дисплеї внутрішнього блоку.  Це означає необхідність звернення до сервісного центру, фахівця, для подальшого тестування можливих проблем у холодильному контурі спліт-системи.

  Компресор DC inverter

  Компресор з інвертором постійного струму дозволяє збільшити ефективність роботи кондиціонера, таким чином, зниження споживання енергії заощаджує Ваші витрати. Така система значно економніше та надійніше, ніж кондиціонери з постійною потужністю компресора.

  Мотор DC inverter зовнішнього блоку

  У зовнішніх блоках для обертання вентилятора використовується DC-мотор. Це дозволяє значно знизити рівень шуму та енергоспоживання, а так же отримати кілька позицій швидкості обертання вентилятора, в завістімості від потреб системи.

  Нічний режим

  Нічний режим (режим сну) забезпечує умови для спокійного сну і комфортного пробудження. Режим триває протягом 7-ми годинного циклу, при цьому зменшується швидкість вентилятора, тим самим знижуючи рівень шуму, а так само автоматично, через задані проміжки, змінюючи задані з пульта температурні значення (в режимі охолодження температура піднімається на кілька градусів, а в режимі обігріву опускається). Після закінчення режиму (через 7 годин) установки температури повертаються до спочатку заданому значенню.

  Режим осушення

  Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

  Температурна компенсація

  Функція температурної компенсації коректує температуру в зоні знаходження людини до комфортної, (т.к. температура повітря близько підлоги та стелі може відрізнятись на декілька градусів) шляхом додаткового підвищення / пониження темпреатури від значення заданого з ПДК. Таким чином відбувається компенсація та вирівнювання загальної температури в приміщенні. Для побутових спліт систем значення встановлено виробником і становить 2°С.

  Теплообмінник із підвищеною тепловіддачею

  Підвищена тепловіддача. У блоках використовуються теплообмінники з трубками особливої конструкції, внутрішня поверхня яких має насічки трапецієподібної форми "Innergrove cooper", що забезпечує максимально збільшену площу поверхні теплообміну. Завдяки цьому тепловіддача підвищується на 28%, знижується рівень енергоспоживання і, отже, збільшується ефективність роботи системи.

  Турбо режим

  Функція «Turbo» - при включенні даного режиму, кондиціонер здійснює максимально швидке охолодження або обігрів, для створення комфортних умов в найкоротший час.

  Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища"

  Функція "Охолодження при низькій температурі навколишнього середовища" - забезпечує роботу кондиціонера в режимі охолодження, при температурах нижче нуля (зовнішнього повітря), що дозволяє використовувати його для роботи, наприклад, в серверних.

  Функція дистанційного включення/вимикання та сигналізація про неполадки

  Функція віддаленого управління включенням/виключенням системи без ПДУ, дозволяє підключити віддалений комутатор или термостат.

  Функція аварійної сигналу - видає сигнал тривоги, що дозволяє налаштувати зовнішню світлову або звукову аварійну сигналізацію.

  Внутрішній блок

  Назва моделі
  MTI-24FN1DO
  Електроживлення, В/Гц/Ф
  220/50/1

  Потужність, кВт

  Охолодження
  1.200
  ... 8.210
  Нагрів
  1.200
  ... 8.650

  Потужність споживання, кВт

  Охолодження
  0.400
  ... 3.160
  Нагрівання
  0.400
  ... 3.090

  Клас енергоефективності

  Охолодження
  A++
  Обігрів
  при +2°С=A+++; при -7°C=A+

  Коефіцієнт енергоефективності

  SEER (охолодження)
  6.10
  SCOP (обігрів)
  5.20
  ... 4.00
  Статичний тиск, Па
  0.00
  ... 100.00
  Витрати повітря, м³/год.
  1,099
  ... 487
  Рівень звукового тиску, дБ(А)
  42.00
  ... 36.00
  Рівень звукової потужності, дБ(А)
  64.00
  Діаметр дренажних труб, мм
  25 мм

  Габаритні розміри (ШхВхГ), мм

  Без упаковки
  1100
  x 249
  x 774
  В упаковці
  1305
  x 305
  x 805

  Вага, кг

  Вага нетто
  32.00
  Загальна вага
  39.00

  Зовнішній блок

  Назва моделі
  MOU-24FN1-QD0
  Тип компресора
  Inverter
  Компресор
  GMCC ROTARY

  Фреон

  Тип фреону
  R410A
  Вага фреону, кг
  1.95, кг
  Електроживлення, В/Гц/Ф
  220/50/1
  Витрати повітря, м3/год.
  2,700
  Рівень звукового тиску, дБ(А)
  61.00
  Рівень звукової потужності, дБ(А)
  65.00

  Діаметр труб, мм

  Для рідини
  9.52
  Газова
  15.90
  Мінімальна довжина магістралі, м
  3
  Макс. довжина магістралі, м
  50
  Макс. перепад висот, м
  25

  Габаритні розміри (ШхВхГ), мм

  Без упаковки
  845
  x 702
  x 363
  В упаковці
  965
  x 755
  x 395

  Вага, кг

  Вага нетто
  49.00
  Загальна вага
  51.00