Midea отримала нагороду UNIDO за зусилля по охороні навколишнього середовища

Midea отримала нагороду UNIDO за зусилля по охороні навколишнього середовища

Компанія Midea, що займає перше місце в світі по очищенню повітря, була недавно нагороджена Організацією Об'єднаних Націй з промислового розвитку (UNIDO) за видатний внесок в захист навколишнього середовища.

UNIDO «хотіла б висловити свою найвищу вдячність компанії Midea за її постійні зусилля по розробці, виробництву та виведення на ринок побутових кондиціонерів, що відповідають найвищим екологічним стандартам», - йдеться в Сертифікаті видатного внеску, представленому UNIDO.

З санкції пана Оле, який не зміг бути присутнім на церемонії через COVID-19, Ма Цзянь, заступник представника UNIDO в Китаї, вручив нагороду і привітав Midea: «У майбутньому ми щиро чекаємо розширення співпраці між Midea та UNIDO, щоб разом вносити ще більший вклад в глобальну охорону навколишнього середовища ».

За останні 10 років Midea співпрацювала з UNIDO в рамках проекту, спрямованого на заміну фреону R-22, екологічно шкідливого холодоагенту, пропаном (R-290) - природним речовиною, яке прямо і побічно сприяє боротьбі міжнародної спільноти з зміна клімату.

Згідно з даними UNIDO, Midea, в рамках проекту з розробки, виробництва та розповсюдження продукції, було виведено 13,2 тонни озоноруйнівної здатності і скорочено 967 490 тонн викидів в еквіваленті CO2 на рік.

«UNIDO хотіла б подякувати керівництву і відданий своїй справі персонал Midea за їх бачення захисту навколишнього середовища та подякувати їм за відмінну співпрацю», - йдеться в нагороді.

В результаті десятилітніх досліджень та розробок Midea, проект демонструє технічну міць Midea, а також її прихильність захисту Землі.

Midea вклала понад 7 мільйонів доларів в переклад виробничої лінії на продукти, що працюють на R-290. Вісімдесят три її лабораторії зараз продовжують дослідження в області кондиціонування повітря з холодоагентами з низьким GWP. Завдяки великим інвестиціям компанія отримала понад 200 вітчизняних та міжнародних патентів в цій області. Продукція з R-290 широко визнана міжнародним співтовариством як першопрохідці в області захисту навколишнього середовища, так і як надійний вибір обладнання з високою ефективністю і стабільної продуктивністю.

З моменту своєї появи на європейському ринку в 2014 році продукція Media завоювала безліч вищих промислових нагород в Китаї і за його межами. Продукція також широко вітається на ринку. Більш 1 000 000 кондиціонерів Midea з R-290 вийшли на європейський ринок, більше 200 000 з яких вже продані в Китаї. За даними UNIDO, в зв'язку зі зростаючими потребами перетворена виробнича лінія Midea тепер має об'єм виробництва 750 000 одиниць в рік.

Реалізація та успіх проекту Midea нерозривно пов'язані з її великим виробництвом кондиціонерів, довгостроковими дослідженнями і розробками в цій області і рішучістю максимально приносити користь навколишньому середовищу.

Оскільки Midea є лідером і піонером галузі, то її успіх має серйозні наслідки для всієї галузі, що і визнало UNIDO.

Midea отримала нагороду UNIDO за зусилля по охороні навколишнього середовища
Midea отримала нагороду UNIDO за зусилля по охороні навколишнього середовища

Midea отримала нагороду UNIDO за зусилля по охороні навколишнього середовища