Midea закриває спільне підприємство з японською компанією Yaskawa

Yaskawa

8 липня 2020 року Midea Group оголосила про розпуск двох своїх спільних з японською компанією Yaskawa Electric підприємств з промислової робототехніки: Guangdong Midea-Yaskawa Service Robotics і Guangdong Yaskawa-Midea Industrial Robotics System. Була створена група по ліквідації, яка приймає претензії, і компанії припинили роботу.

Обидві компанії призначалися для розвитку бізнесу по розробці і виробництву роботів для реабілітації та догляду за хворими в Китаї. Компанія Midea-Yaskawa Service Robotics була заснована в серпні 2015 року зі статутним капіталом в 100 мільйонів юанів (14 мільйонів доларів США), розділеними на 60,1% акцій Midea Group і 39,9% акцій Yaskawa. Компанія Yaskawa-Midea Industrial Robotics System була створена у вересні 2015 року зі статутним капіталом в 100 мільйонів юанів, розділеним на 51% акцій Yaskawa і 49% акцій Midea Group.

Припинення діяльності спільних підприємств пов'язано з тим, що в 2017 році Midea здійснила успішне придбання концерну Kuka, німецького гіганта з виробництва промислових роботів.

Kuka